W.dag/per.

thuis

 

uit

uitslag

20 - 3

Bolnes

-

Botlek

 3 - 0

20 - 3

Leonidas

-

Hellevoetsluis

 4 - 2

20 - 3

Lombardijen

-

CWO

 1 - 1

20 - 3

Neptunus/Schiebroek

-

NSVV

 5 - 3

20 - 3

Pernis

-

Strijen

 0 - 1

20 - 3

Spirit

-

Brielle

 4 - 1

20 - 3

Wieldrecht

-

Rozenburg

 2 - 3

 

 

 

Team

G

W

G

V

pnt

voor

tegen

saldo

1

Brielle

20

13

2

5

41

41

20

+21

2

Spirit

20

12

2

6

38

36

31

+5

3

Neptunus-Sch.

20

10

3

7

33

42

36

+6

4

Bolnes

19

9

5

5

32

36

26

+10

5

Lombardijen

19

9

4

6

31

37

34

+3

6

Strijen

20

9

2

9

29

37

37

0

7

Botlek

20

8

4

8

28

35

32

+3

8

Wieldrecht

20

7

6

7

27

27

29

-2

9

CWO

20

7

5

8

26

36

34

+2

10

Leonidas

20

8

2

10

26

37

42

-5

11

Pernis

20

7

3

10

24

34

39

-5

12

NSVV

20

6

3

11

21

29

42

-13

13

Rozenburg

20

6

2

12

20

40

50

-10

14

Hellevoetsluis

20

5

3

12

18

38

53

-15

 

 

1e periode Brielle

2 periode Spirit

 

 

Team

G

W

G

V

pnt

voor

tegen

saldo

1

Neptunus-Sch.

3

3

0

0

9

11

5

+6

2

Bolnes

3

2

1

0

7

4

0

+4

3

Wieldrecht

3

2

0

1

6

6

4

+2

4

Spirit

3

2

0

1

6

5

3

+2

5

Rozenburg

3

2

0

1

6

8

7

+1

6

Strijen

3

2

0

1

6

5

4

+1

7

Botlek

3

2

0

1

6

3

3

0

8

Lombardijen

3

1

1

1

4

5

4

+1

9

Pernis

3

1

1

1

4

1

1

0

10

Leonidas

3

1

0

2

3

7

7

0

11

CWO

3

0

2

1

2

5

7

-2

12

NSVV

3

0

1

2

1

6

10

-4

13

Brielle

3

0

0

3

0

4

9

-5

14

Hellevoetsluis

3

0

0

3

0

2

8

-6

W.dag/per.

thuis

 

uit

uitslag

19 - 3

Botlek

-

Leonidas

 1 - 0

19 - 3

Brielle

-

Neptunus/Schiebroek

 2 - 3

19 - 3

Hellevoetsluis

-

Spirit

 0 - 1

19 - 3

NSVV

-

Wieldrecht

 0 - 2

19 - 3

Pernis

-

Lombardijen

 1 - 0

19 - 3

Rozenburg

-

CWO

 3 - 1

19 - 3

Strijen

-

Bolnes

 0 - 1

 

 

 

Team

G

W

G

V

pnt

voor

tegen

saldo

1

Brielle

19

13

2

4

41

40

16

+24

2

Spirit

19

11

2

6

35

32

30

+2

3

Lombardijen

18

9

3

6

30

36

33

+3

4

Neptunus-Sch.

19

9

3

7

30

37

33

+4

5

Bolnes

18

8

5

5

29

33

26

+7

6

Botlek

19

8

4

7

28

35

29

+6

7

Wieldrecht

19

7

6

6

27

25

26

-1

8

Strijen

19

8

2

9

26

36

37

-1

9

CWO

19

7

4

8

25

35

33

+2

10

Pernis

19

7

3

9

24

34

38

-4

11

Leonidas

19

7

2

10

23

33

40

-7

12

NSVV

19

6

3

10

21

26

37

-11

13

Hellevoetsluis

19

5

3

11

18

36

49

-13

14

Rozenburg

19

5

2

12

17

37

48

-11

 

1e periode: Brielle

2e periode: Spirit

 

Stand in de 3e periode

 

 

Team

G

W

G

V

pnt

voor

tegen

saldo

1

Neptunus-Sch.

2

2

0

0

6

6

2

+4

2

Wieldrecht

2

2

0

0

6

4

1

+3

3

Botlek

2

2

0

0

6

3

0

+3

4

Bolnes

2

1

1

0

4

1

0

+1

5

Pernis

2

1

1

0

4

1

0

+1

6

Lombardijen

2

1

0

1

3

4

3

+1

7

Rozenburg

2

1

0

1

3

5

5

0

8

Strijen

2

1

0

1

3

4

4

0

9

Spirit

2

1

0

1

3

1

2

-1

10

CWO

2

0

1

1

1

4

6

-2

11

NSVV

2

0

1

1

1

3

5

-2

12

Brielle

2

0

0

2

0

3

5

-2

13

Leonidas

2

0

0

2

0

3

5

-2

14

Hellevoetsluis

2

0

0

2

0

0

4

-4

W.dag/per.

thuis

 

uit

uitslag

18 - 3

Bolnes

-

Pernis

 0 - 0

18 - 3

CWO

-

NSVV

 3 - 3

18 - 3

Leonidas

-

Strijen

 3 - 4

18 - 3

Lombardijen

-

Rozenburg

 4 - 2

18 - 3

Neptunus/Schiebroek

-

Hellevoetsluis

 3 - 0

18 - 3

Spirit

-

Botlek

 0 - 2

18 - 3

Wieldrecht

-

Brielle

 2 - 1

W.dag/per.

thuis

 

uit

uitslag

16 - 2

Lombardijen

-

NSVV

 3 - 1

16 - 2

Rozenburg

-

Brielle

 0 - 1

17 - 2

Strijen

-

Spirit

 0 - 4

17 - 2

Pernis

-

Leonidas

 0 - 2

 

De Stand

 

Team

G

W

G

V

pnt

voor

tegen

saldo

1

Brielle

17

13

2

2

41

37

11

+26

2

Spirit

17

10

2

5

32

31

28

+3

3

Lombardijen

16

8

3

5

27

32

30

+2

4

Bolnes

16

7

4

5

25

32

26

+6

5

CWO

17

7

3

7

24

31

27

+4

6

Neptunus-Sch.

17

7

3

7

24

31

31

0

7

Strijen

17

7

2

8

23

32

33

-1

8

Leonidas

17

7

2

8

23

30

35

-5

9

Botlek

17

6

4

7

22

32

29

+3

10

Wieldrecht

17

5

6

6

21

21

25

-4

11

Pernis

17

6

2

9

20

33

38

-5

12

NSVV

17

6

2

9

20

23

32

-9

13

Hellevoetsluis

17

5

3

9

18

36

45

-9

14

Rozenburg

17

4

2

11

14

32

43

-11

 

Brielle won de eerste periode

Spirit wint de tweede periode, daar kan de nog in te halen wedstrijd van Lombardijen tegen Bolnes niets aan veranderen.

 

 

Team

G

W

G

V

pnt

voor

tegen

saldo

1

Spirit

9

6

2

1

20

21

12

+9

2

Brielle

9

5

2

2

17

18

7

+11

3

NSVV

9

5

2

2

17

15

12

+3

4

Lombardijen

8

4

3

1

15

15

9

+6

5

CWO

9

4

2

3

14

17

16

+1

6

Neptunus-Sch.

9

4

2

3

14

16

15

+1

7

Strijen

9

4

2

3

14

15

15

0

8

Hellevoetsluis

9

3

1

5

10

22

26

-4

9

Leonidas

9

3

1

5

10

13

20

-7

10

Wieldrecht

9

2

3

4

9

8

13

-5

11

Pernis

9

3

0

6

9

16

22

-6

12

Rozenburg

9

2

2

5

8

19

21

-2

13

Botlek

9

2

2

5

8

14

17

-3

14

Bolnes

8

1

4

3

7

12

16

-4

W.dag/per.

thuis

 

uit

uitslag

14 - 2

Lombardijen

-

Brielle

2 - 1

16 - 2

CWO

-

Hellevoetsluis

3 - 2

16 - 2

Wieldrecht

-

Botlek

0 - 2

17 - 2

Pernis

-

Leonidas

Afg.

17 - 2

Strijen

-

Spirit

Afg.

 

 

Team

G

W

G

V

pnt

voor

tegen

saldo

1

Brielle

16

12

2

2

38

36

11

+25

2

Spirit

16

9

2

5

29

27

28

-1

3

Bolnes

16

7

4

5

25

32

26

+6

4

Lombardijen

15

7

3

5

24

29

29

0

5

CWO

17

7

3

7

24

31

27

+4

6

Neptunus-Sch.

17

7

3

7

24

31

31

0

7

Strijen

16

7

2

7

23

32

29

+3

8

Botlek

17

6

4

7

22

32

29

+3

9

Wieldrecht

17

5

6

6

21

21

25

-4

10

Pernis

16

6

2

8

20

33

36

-3

11

Leonidas

16

6

2

8

20

28

35

-7

12

NSVV

16

6

2

8

20

22

29

-7

13

Hellevoetsluis

17

5

3

9

18

36

45

-9

14

Rozenburg

16

4

2

10

14

32

42

-10

W.dag/per.

thuis

 

uit

uitslag

17 - 2

Bolnes

-

Lombardijen

Afg.

17 - 2

Botlek

-

Neptunus/Schiebroek

4 - 1

17 - 2

Brielle

-

CWO

1 - 2

17 - 2

Hellevoetsluis

-

Wieldrecht

3 - 0

17 - 2

NSVV

-

Rozenburg

1 - 0

17 - 2

Pernis

-

Leonidas

Afg.

17 - 2

Strijen

-

Spirit

Afg.

 

 

Team

G

W

G

V

pnt

voor

tegen

saldo

1

Brielle

15

12

2

1

38

35

9

+26

2

Spirit

16

9

2

5

29

27

28

-1

3

Bolnes

16

7

4

5

25

32

26

+6

4

Neptunus-Sch.

17

7

3

7

24

31

31

0

5

Strijen

16

7

2

7

23

32

29

+3

6

Lombardijen

14

6

3

5

21

27

28

-1

7

CWO

16

6

3

7

21

28

25

+3

8

Wieldrecht

16

5

6

5

21

21

23

-2

9

Pernis

16

6

2

8

20

33

36

-3

10

Leonidas

16

6

2

8

20

28

35

-7

11

NSVV

16

6

2

8

20

22

29

-7

12

Botlek

16

5

4

7

19

30

29

+1

13

Hellevoetsluis

16

5

3

8

18

34

42

-8

14

Rozenburg

16

4

2

10

14

32

42

-10

 

Brielle winnaar 1e periode

Stand 2e periode

 

 

Team

G

W

G

V

pnt

voor

tegen

saldo

1

Spirit

8

5

2

1

17

17

12

+5

2

NSVV

8

5

2

1

17

14

9

+5

3

Brielle

7

4

2

1

14

16

5

+11

4

Strijen

8

4

2

2

14

15

11

+4

5

Neptunus-Sch.

9

4

2

3

14

16

15

+1

6

CWO

8

3

2

3

11

14

14

0

7

Hellevoetsluis

8

3

1

4

10

20

23

-3

8

Lombardijen

6

2

3

1

9

10

7

+3

9

Wieldrecht

8

2

3

3

9

8

11

-3

10

Pernis

8

3

0

5

9

16

20

-4

11

Rozenburg

8

2

2

4

8

19

20

-1

12

Bolnes

8

1

4

3

7

12

16

-4

13

Leonidas

8

2

1

5

7

11

20

-9

14

Botlek

8

1

2

5

5

12

17

-5

Copyright © 2019 www.sportenrozenburg.nl. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is vrije software uitgegeven onder de GNU/GPL Licentie.
Monday the 23rd. .